O značkách

O značkách

Doprajme našim deťom kvalitné a pekné veci. Dovoľme im rozvíjať fantáziu, kreativitu, budovať si svoje vlastné JA. Pevne veríme, že práve kvalita je tou správnou cestou. Preto Vám v našom Minilande prinášame tieto značky:

Celosvetovo uznávaná anglická značka LeToy Van má viac ako 20 ročné skúsenosti v oblasti výroby bezpečných drevených hračiek. Ponúka široký záber hračiek s dôrazom na eco-friendly materiály. Hračky značky LeToy Van podnecujú deti k učeniu, inšpirujú ich ku kreativite a predstavivosti, podporujú k samostatnej hre a učia k vnímaniu okolitého sveta. Ich charakteristický dizajn je nezameniteľný a poteší nielen detské oko.

Spoločnosť bola ocenená prestížnym certifikátom kvality ISO 9001 a certifikátom ICTI Care pre vysokú úroveň kvality vyrábaných produktov a etické podmienky dodržiavané pri ich výrobe. Hračky značky LeToy Van sú víťazmi medzinárodných súťaží (GoodToyGuide, Dad´s choice awards, Right Start Best Toy Awards…) vo viacerých kategóriách.

Magni je dánska značka, ktorej názov v preklade znamená silu, pevnosť a pochádza z Nordickej mytológie. Značka Magni kladie na prvé miesto dôraz na správne materiály a vysokú kvalitu ponúkaných hračiek. V neposlednom rade sa riadi heslom: „Je našou zodpovednosťou zabezpečiť deťom pri vyrastaní bezpečné prostredie“, a preto hračky značky Magni vyhovujú všetkým existujúcim bezpečnostným požiadavkám.

Holandská značka Petit Monkey sa zameriava na výrobu jedinečných doplnkov do domácností a „musthave“ vecí pre deti. Ich kolekcia je inšpirovaná farebným svetom detí a vytváraná v spolupráci so svetovo uznávanými ilustrátormi a dizajnérmi. Petit monkey prináša deťom radosť a smiech.

Táto španielska značka má za sebou neuveriteľných 75 rokov pôsobenia na trhu s drevenými hračkami. Všetky hračky značky Goula sú navrhnuté a vyrábané tak, aby vyhovovali najvyšším štandardom. Goula pri výrobe hračiek používa vysoko kvalitné prírodné drevo, netoxické farby a laky s dôrazom na súlad s prírodou. Hračky značky Goula sú zamerané na rozvoj reči, priestorovej orientácie, jemnej motoriky, logického myslenia a taktiež poznávania okolitého sveta.

Moover toys je tradičná dánska značka zameraná na výrobu mobilných drevených hračiek. Moover predstavuje unikátne spojenie dánskej tradície s prvkami súčasného dizajnu. Ten, v spojení s kvalitným prevedením, bol u nás láskou na prvý pohľad. Hračky Moover toys podnecujú deti k pohybu, pomáhajú rozvíjať motorické schopnosti a stimulujú k preskúmaniu ich okolia.

Hračky Moover toys získali vo svete množstvo ocenení – Dad´s choice awards, Baby & Pregnancy awards, Junior design awards a mnoho ďalších. Veríme, že výrobky tejto dánskej značky sa stanú nielen výborným pomocníkom detičiek, ale tiež vkusným doplnkom Vašich domácností.

Nemecká značka Goki pôsobí na trhu viac ako 30 rokov a ponúka naozaj široký záber kvalitných drevených hračiek za prijateľnú cenu. Táto spoločnosť patrí medzi najvýznamnejších európskych výrobcov hračiek. Hračky Goki sú naozaj kvalitnou voľbou pre Vaše detičky. Podnecujú k hre, zábave, ale zároveň stimulujú deti k rozvoju kreativity, predstavivosti, motorických schopností a citlivosti.

Magnetické stavebnice Tegu Vám snáď ani nemusíme predstavovať. Príbeh tejto značky nás chytil za srdce. Bratia Chris a Will Haugheyovci si na svojich cestách veľmi obľúbili krajinu Honduras. Vymysleli biznis plán a rozhodli sa pozdvihnúť ekonomiku tejto chudobnej krajiny. Založili v Hondurase továreň na výrobu drevených stavebníc, nazvali ich Tegu (podľa hlavného mesta Hondurasu) a spojili sa s organizáciou Trees for the future. V spolupráci s ňou pravidelne vysádzajú nové stromy. Poskytli prácu miestnym ľuďom, zároveň časť výťažku z predaja tegu hračiek investujú do rozvoja škôl a vzdelania v tejto chudobnej oblasti.

Tegu hračky podporujú u detí fantáziu, kreativitu, sú krásne na pohľad, príjemné na dotyk, šetria životné prostredie a pomáhajú ľuďom, ktorí túto pomoc potrebujú.

Názov Djeco odkazuje na zvieratko gecko – jašterička, ktorá prináša šťastie do domácností v Juhovýchodnej Ázii. A takéto hračky značky Djeco naozaj sú. Prinášajú radosť a smiech, učia trpezlivosti, rozvíjajú motoriku a kreativitu, sú krásne na pohľad, kvalitné svojim prevedením a šetrné k životnému prostrediu.

Značka Djeco vznikla vo Francúzsku ako malá rodinná firmička, ktorej tím venoval všetok svoj čas navrhovaniu pekných hračiek pre deti. V súčasnosti sa s hračkami tejto značky hrajú deti vo viac ako 60 krajinách na svete. Djeco kladie veľký dôraz na estetickú stránku – ich hračky ilustrujú originálni a veľmi talentovaní výtvarníci. Filozofia spoločnosti Djeco sa dá jednoducho zhrnúť do troch slov: vyrába hračky atraktívne, inteligentné a zábavné zároveň.

Nájdite tu pravú hračku pre Vaše dieťa

Získajte teraz zľavu 20%!

Zaregistrujte sa v našom e-shope a získajte zľavový kupón.

Zľava platí pre objednávky nad 30,- €

Zaregistrovať sa