Často kladené otázky

Často kladené otázky

Momentálne je možné vybrať si doručenie na poštu, priamo k Vám domov prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Platiť môžete na dobierku, prevodom na náš účet vopred, alebo môžete využiť PayPal a zaplatiť Vašu zásielku priamo po potvrdení objednávky v našom obchodíku. Viac sa dozviete v časti Doprava a platba.

Všetky dôležité informácie pre vybavenie Vašej reklamácie nájdete v reklamačnom poriadku. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať e-mailom prípadne telefonicky. Radi Vám poradíme 🙂 .

Nie, v našom e-shope môžete nakupovať aj bez registrácie vyplnením základných údajov o Vás a mieste doručenia. Registrovaným užívateľom však plynú viaceré výhody, ako sú jednoduchý prístup k uskutočneným objednávkam, prehľad o minulých objednávkach a zľava 20 % pri prvom nákupe.

Áno, posielame tovar aj do zahraničia. V tomto prípade je potrebné počítať so zvýšenou cenou za dopravu tovaru. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Áno, pokiaľ objednávka nebola ešte vyexpedovaná. Kontaktujte nás prosím telefonicky alebo e-mailom.

Predávame hračky s vysokokvalitných eco-friendly materiálov spĺňajúcich prísne normy garantované viacerými certifikátmi (viac informácií v časti O značkách).

Hračky v našom obchodíku pochádzajú z krajín EÚ. Našimi hlavnými dodávateľmi sú LeToy Van (UK), Magni (Dánsko), Goula (Španielsko), Moovertoys (Dánsko), Djeco (Francúzsko), Petit Monkey (Holandsko) a Gollnest&Kiesel (Nemecko). Predávame tiež magnetické stavebnice značky Tegu. Náš sortiment sa neustále snažíme rozširovať o ďalšie kvalitné produkty k spokojnosti Vás a Vašich detí.

Ak je tovar označený na sklade, odosielame ho do 24 hodín od pripísania platby na náš účet (v prípade platby vopred), resp. do 24 hodín od potvrdenia objednávky (v prípade platby na dobierku). Ak je tovar označený na objednávku, odosielame ho štandardne do 10 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V tomto prípade je vždy dobré informovať sa na konkrétny produkt na našej mailovej adrese.

V súčasnosti neprevádzkujeme odberné miesto. V rámci Trenčína si však vieme dohodnúť miesto stretnutia na predanie hračky.

Potrebujete poradiť?

Na popredné miesto kladieme osobitný prístup ku každému zákazníkovi. Neváhajte nás kontaktovať v prípade,
že potrebujete poradiť, pomôcť, vysvetliť..

Získajte teraz zľavu 20%!

Zaregistrujte sa v našom e-shope a získajte zľavový kupón.

Zľava platí pre objednávky nad 30,- €

Zaregistrovať sa

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".